انواع روش چاپ
بزن بریم

خرید و فروش انواع دستگاه چاپ

خرید و فروش انواع دستگاه و لوازم چاپ نو و استوک

با مشورت و درخواست دوستان و همکاران گرامی در سراسر کشور قرار بر این شد که در این وب سایت تصویر و فیلم دستگاههایی که طبق نیاز همکاران برای فروش یا خرید نیاز دارند را بارگذاری کنیم باشد که در این مورد دیگر همکاران نیز در هر کجای کشور که هستند با ما همکاری کنند.
فروش تامپو رومیزی چینی

فروش دستگاه مکانیکی تامپو رومیزی چینی ، تمیز و کار نکرده ، در حد نو برای دریافت قیمت و مشخصات با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید.

فروش دستگاه سیلک مدل 2000W

فروش دستگاه چاپ سیلک نیمه اتوماتیک مدل 2000w شرکت سپاس با سیستم تخت و گرد زن و سیستم فوتک مخصوص چاپ بطری، برای دریافت قیمت و مشخصات با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید.

فروش دستگاه سابلیمیشن 3D چاپ سه بعدی

فروش دستگاه چاپ سابلیمیشن سه بعدی ، تمیز و کم کار ، مدل HEAT PRESS ، قابلیت چاپ 12 عدد لیوان همزمان ، چاپ بشقاب تا قطر 30 سانت به صورت کامل و کلی لوازم مورداستفاده دستگاه، برای دریافت قیمت و مشخصات با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید.

فروش پرینتر اپسون T50 مخصوص چاپ سابلیمیشن

پرینتر در نوع خودش بی نظیر هست و کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد ، فقط جوهر درجه یک سابلیمیشن تا حالا شارژ شده و خیلی کم کار کرده سینی قابلیت چاپ روی CD و DVD هم دارد ، برای دریافت قیمت و مشخصات با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید.